Organizace plesů 

S námi zažijete organizaci plesu bez hádek a starostí. Vše zařídíme za vás, s vaším souhlasem! Vždy vám dáme na výběr široké množství variant, vy jako třída si odhlasujete kterou, a ta pro kterou bude většina vyhrává a my už se o vše postaráme. A to nejlepší? Samotná organizace od nás je zdarma ❤ Jinde musíte organizátorovi zaplatit a my se staráme o to, aby váš ples byl nejkrásnější a nejlevnější.

Fotograf, Video, Fotokoutek

Vybereme spolu pro vás ty nejlepší, co vám pomůžou uchovat z vašeho dnu co nejvíce vzpomínek ❤

Nabídneme vám fotografy, kameramany a fotokoutky, a to jak místní tak i z větších měst a s konkrétními cenami, a už je na vás, které si jako třída odhlasujete.

 

Originální téma

Unavují vás už také témata, které se opakují furt dokola? Máme pro vás vymyšlených přes 100 témat maturitního plesu. Plno z nich je z naší hlavy a tak uspořádáme nejoriginálnější ples! K nabízeným tématům pro vás máme připravené už konkrétní výzdoby a choreografie! 

Výzdoba

S námi budete mít tu nejkrásnější výzdobu. Proč platit velkým firmám, které vám udělají jen balónky? My vám vyzdobíme tak krásný ples, na který nikdy nezapomenete. ❤Balónkové dekorace, třpytivé závěsy, dekorace k tématu po celém sále nebo i světýlka. A ozdobíme vám i stoly! Cena je na vás, řeknete nám cenu kolik chcete investovat do výzdoby, a podle toho mi nakoupíme dekorace a vymyslíme vám konkrétní návrh, který vy buď schválíte, nebo ne a my ho upravíme dokud nebudete spokojení. 

Choreografie

Máme v týmu několik choreografů, kteří společně vytvoří předtančení co má příběh a originalitu. Rádi zapojujeme spoustu kulis pro pestrost. Budete mít choreografii jak na předtančení, tak na nástup a i na půlnoční překvapení. Také vám zařídíme kostýmy přímo k tématu a choreografii, a to klidně i několik, ať je to pořádná show!

Konfety

Objednáme vám hromadně konfety pro celou třídu. Každý si napíše jakou barvu, velikost a počet chce a zbytek už je na nás! Na výběr máme velké množství různých druhů a ceny nejlevnější na českém trhu. 

Šerpy, skleničky, květiny, dárek pro učitele

Necháme vám udělat šerpy a skleničky podle vašeho přání! Vyberete si vzhled, písmo, barvu a my to zařídíme! Chcete bílé nebo modré růže? Žádný problém! ❤ A pomůžeme vám vybrat i vhodný dárek pro učitele.

Vstupenky a program

K našemu tématu máte zdarma návrh vstupenek a programu. Budete platit pouze tisk, který se vám pokusíme zařídit co nejlevněji! A určitě je možnost se domluvit i například na maturitních novinách! To je vždycky zábavné zpestření pro rodiny. 

Kapela a DJ

To je přece jedna z největších náplní večera, hudba! Známe osvědčené kapely i Dje co zde hrajou na plesech a lidi si je chválí. Celý večer kapela a po půlnoci Dj? Nebo celý večer Dj, který bude hrát známé písničky pro rodiče a po půlnoci se sál promění na pořádné disco!

Tombola

S tombolou bývá hodně starostí. Pomůžeme vám sehnat sponzory jak do velké tak i do malé tomboly. A zorganizovat ji tak, aby v ní byl co nejmenší zmatek. Aby jste nemuseli trávit polovinu plesu prodáváním a vydáváním tomboly, máme tým, který se o tombolu celý večer stará.

Foto: Tessimage ❤️📷