Hodnocení


Karolínka Štěpánková

Maturantka

"Pro výběr maturitních šatů jsem si nemohla vybrat lepší salon. S přístupem Markét jsem byla velice spokojená, protože mi vyhověla ve všech směrech. Poskytla mi tolik schůzek a zkoušení šatů, kolik jsem potřebovala a to vždy s úsměvem na tváři. Kladně také hodnotím výhody spojené s půjčení šatů. Byla mi k nim zdarma zapůjčena korunka do vlasů a také poskytnutí vystřelovacích konfet, které byly sladěny s barvou šatů. Určitě Salon Dream doporučuji, protože jsem byla velice spokojena a v blízkém okolí nemá konkurenci ve výběru šatů!"

Hanička Heczková

Maturantka

Tehdy jsem zahlédla jednu holčinu která měla moc krásné šaty, měla tam odkaz právě na salon Dream. Zkusila jsem napsat tedy Markétce jestli bych si nemohla vyzkoušet nějaké z jejich šatiček na ples. Bohužel mi ale žádné nebyly (jsem na ně až moc hubená). Tak mi Markétka nabídla jestli bych nechtěla nějaké ušít podle svých představ. Tak jsem ji ukázala jaké by se mi líbily a všechno jsem to potom nechala jen na ní. Po necelých dvou měsících byly šatičky hotové. Byly opravdu nádherné a přesně podle mých představ! Byla jsem strašně ráda že jsem si vybrala zrovna tento salon. Markétka byla strašně ochotná, pomohla mi se vším, nechyběla ani korunka a konfety. Světle růžovoučké šaty se líbily opravdu všem, chválily mi je a byla jsem s nimi opravdu spokojená. Nejkrásnější šatičky které jsem kdy měla. Určitě doporučuji všem maturantkám!

Péťa Ivaničová

Maturantka

„ Pro mě jako pro nerozhodného člověka,byl Salon Dream nejlepší volba,protože Markétčin přístup,chladná hlava,výborné rady, znalost v oboru a hlavně nádherné šaty byly skvělá volba a hodně mi usnadnily veškeré přípravy na ples už jen pro cenovou dostupnost,možnost zapůjčení korunky,šperků a úpravy vlasů a líčení+ dovoz šatů na místo. V šatech jsem opravdu zářila a splnil se mi sen každé středoškolačky vypadala jsem jako opravdová princezna z pohádky,takže za mě určitě doporučuji “

Eliška Šimková

Host na plese

Markétko, nemůžu ti vůbec nic vytknout. Šatičky, domluva, přístup,.. všechno úplně úžasný spokojenější jsem být snad už ani nemohla. Jsem si jistá, že až přijde můj čas a budu mít maturitní ples, tak si určitě budu vybírat šaty od tebe.

Pája Hejduková

Maturantka

„Jsem ráda, že jsem si šaty na svůj maturitní ples vybrala zrovna ze salonu Dream. Markétka je velmi příjemná a ochotná, pomohla mi s výběrem těch pro mě pravých šatiček a já se díky ní mohla alespoň na jeden večer stát opravdovou princeznou.“

Lenka Stružinská

Maturantka

„Šaty byly super, krásný a cítila jsem se v nich jako princezna.“

Simča Paříková

Host na plese

"Chtěla bych vám říct že u Markétky najdete jen nádherné šatičky. Vím to podle své zkušenosti protože i já měla tu čest si půjčit nádherné šatičky. V šatech budete celou noc zářit to mi věřte. "

Monča Bobová

Maturantka

"Šaty od salonu dream byly velmi pěkné a pohodlné, zalíbily se mi hned na první pohled. Byla jsem s nimi maximálně spokojená. Markétka byla taky velmi milá a jsem ráda, že jsem si vybrala šaty na svůj jedinečný den zrovna od ní"