Služby k zapůjčení šatů

🖤 Rozklikni "+" pokud se chceš dozvědět víc 🖤

Dovoz šatů na místo plesu

V den plesu vám šatičky osobně přivezu až na místo plesu do šatny. Šaty budou v elegantním černém obalu se třpytivým nápisem Maturantka Salonu Dream.

Plesové líčení

Pokud budete mít zájem, moc ráda vás na místě před plesem nalíčím. Nemusíte tedy v den plesu lítat ještě po kosmetičce a zbytečně se stresovat s časem. Snažím se vám plesový den udělat nejen nejkrásnější, ale také co nejméně stresující. Přeci jen je maturitní ples jen jednou za život a právě ty by sis ho měla užít bez starostí. Zkouška líčení je zdarma a ráda líčení obohacuju umělými řasy, oči pak neskutečně vyniknou!

Obléknutí do šatů před šerpováním

Po předtančení vás do šatů obléknu a zašněruju. Přesně vím jak své šaty zapnout, zavázat a upravit. Takže můžete být naprosto v klidu, vše je v mých rukách. Maminky místo toho stresu v šatně můžou sedět na sále s rodinou a bavit se. Pak už si jenom užijí ten wow moment kdy jejich princezna přijde nástupem na sál.

Celovečerní osobní asistentka

I během zábavy vám budu k dispozici, když mě budete potřebovat. Cokoliv poupravit, zavázat, zkontrolovat, uvolnit, utáhnout.

Svléknutí ze šatů a odvoz zpátky do salonu

Samozřejmě stejně tak jak jsem vám pomohla se do šatičků dostat, pomohu vám se z nich dostat i ven. Po půlnoci šaty naložím do auta a pojedou se mnou zpátky do salonu. Tím pádem vám odpadá další starost a nikam už s rodiči šaty nemusíte vracet.

Konfety v barvě šatů

Jako dáreček ode mě dostanete konfety v barvě šatů. Miluju když jsou konfety a šaty sladěné. Růžové šaty a růžové konfety? Červené šaty a červené konfety? Takové fotky pak nemají chybu!

Co se stane když se mi sejde v jeden den více plesů?

Nestává se to často, ale občas se chytne stejný termín například v Děčíně a v České lípě. A bohužel nemohu být ve stejný čas na dvou místech. V tomto případě vždy jedu na ples kde mám maturantek více. Šatičky lze na jeden víkend ale samozřejmě zarezervovat jen jednou, takže ty vám nikdo nevezme, jakmile si je zarezervujete! Když bych bohužel musela na jiný ples, tak se spolu akorát domluvíme na předání šatů den nebo dva před plesem.

Záloha za šaty

Chtěla bych upozornit, že při rezervaci šatů se vybírá záloha. Zálohy za šaty jsou jako všude jinde nevratné, proto se ta záloha vybírá, aby nemohlo dojít ke zrušení a já zbytečně nedržela šaty při dalších zkouškách. Prosím o respektování, děkuji.